ცხელი ხაზი:+(995) 595 08 95 30 +(995) 599 85 55 25
საკრებულოს ბიურო/კომისიები/ფრაქციები
საკრებულო

საკრებულოს ბიურო/კომისიები/ფრაქციები

1. მაიზერ ჯაფარიძე

2. ზაურ ჩართოლანი

3. იგორ რატიანი

4. ვალოდია ჭკადუა

5. როდამ გვარმიანი

6. შორენა ცინდელიანი

7. მაია ხორგუანი

8. ზაზა ფალიანი

9. ლაშა პირველი

10. დავით გვიჩიანი

11. ბაჩუკი ნაკანი

12. გიორგი დადვანი

საფინანსო-საბიუჯეტო საკითხთა კომისია

1. როდამ გვარმიანი - საფინანსო-საბიუჯეტო საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

2. ლევან ქალდანი

3. თენგიზ დადეშქელიანი

4. ბაჩუკი ნაკანი

5. ვალოდია ჭკადუა

6. ბაქარ კვიციანი

7. დავით გვიჩიანი

8. გიორგი ხვისტანი

9. მარგო კვანჭიანი

 

 

საპროცედურო საკითხთა კომისია

1. შორენა ცინდელიანი - საპროცედურო საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე 

2. გიორგი გელოვანი - კომისიის წევრი

3. შოთა გულედანი - კომისიის წევრი

4. ლაშა პაკელიანი - კომისიის წევრი

5. ზაზა ფალიანი - კომისიის წევრი

6. მარიამ გელოვანი - კომისიის წევრი

 

სოციალურ საკითხთა კომისი

მაია ხორგუანი - სოციალურ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

წევრები: 

1. ლია ჩარკვიანი - კომისიის წევრი

2. ლაშა პირველი - კომისიის წევრი

3. კახა გუჯეჯიანი - კომისიის წევრი

4. მერაბ პაკელიანი - კომისიის წევრი

5. მიხეილ რატიანი - კომისიის წევრი

6. შორენა რატიანი - კომისიის წევრი

 

 

ურბანული განვითარების კომისია

1. ზაზა ფალიანი - ურბანული განვითარების კომისიის თავმჯდომარე 

2. ვალოდია ჭკადუა - კომისიის წევრი

3. იგორ რატიანი - კომისიის წევრი

4. ზურაბ ჯაფარიძე - კომისიის წევრი

5. ირაკლი გირგვლიანი - კომისიის წევრი

6. ბაჩუკი ნაკანი - კომისიის წევრი

7. მიხეილ რატიანი - კომისიის წევრი

8. გიორგი დადვანი - კომისიის წევრი

9. ანზორ რატიანი - კომისიის წევრი

 

ეკონომიკის საკითხთა და ტურიზმის განვითარების კომისიის თავმჯდომარე - ბაჩუკი ნაკანი

წევრები:

1. ზაზა ფალიანი - კომისიის წევრი

2. ანზორ რატიანი - კომისიის წევრი

3. ირაკლი გირგვლიანი - კომისიის წევრი

4. გოჩა გიგლემიანი - კომისიის წევრი

5. შოთა გულედანი - კომისიის წევრი

6. დავით გვიჩიანი - კომისიის წევრი

7. გიორგი ხვისტანი  - კომისიის წევრი

 

ფრაქცია "ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო"

  1. ლაშა პირველი - ფრაქციის თავმჯდომარე
  2. გოჩა გიგლემიანი - ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე
  3. კახა გუჯეჯიანი - ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე
  4. შოთა გულედანი - ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე
  5. ირაკლი გირგვლიანი - ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე
  6. მერაბ პაკელიანი - ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე
  7. თენგიზ დადეშქელიანი - ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე
  8. ლაშა პაკელიანი - ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე
  9. იგორ რატიანი - (ფრაქციის წევრი)
  10. ვალოდია ჭკადუა - (ფრაქციის წევრი)
  11. შორენა ცინდელიანი - (ფრაქციის წევრი)
  12. როდამ გვარმიანი - (ფრაქციის წევრი)
  13. მაია ხორგუანი - (ფრაქციის წევრი)
  14. ბაჩუკი ნაკანი - (ფრაქციის წევრი)
  15. ზაზა ფალიანი - (ფრაქციის წევრი)
  16. ანზორ რატიანი - (ფრაქციის წევრი)
  17. ბაქარ კვიციანი - (ფრაქციის წევრი)
  18. ლევან ქალდანი - (ფრაქციის წევრი)
  19. ლია ჩარკვიანი - (ფრაქციის წევრი)
  20. ზურაბ ჯაფარიძე - (ფრაქციის წევრი)
  21. მარგო კვანჭიანი - (ფრაქციის წევრი)
  22. გიორგი გელოვანი - (ფრაქციის წევრი)
  23. შორენა რატიანი - (ფრაქციის წევრი)

 

 

ფრაქცია "ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა"

1. დავით გვიჩიანი - ფრაქციის თავმჯდომარე

2. მიხეილ რატიანი - ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე

3. მარიამ გელოვანი - ფრაქციის წევრი

 

 

ფრაქცია "სვანეთის განვითარებისთვის"

1. გიორგი დადვანი - ფრაქციის თავმჯდომარე

2. გიორგი ხვისტანი -  ფრაქციის თავმჯდომარის მოადგილე

3. დავით ჯაფარიძე - ფრაქციის წევრი